Изчерпан продукт
Тапицирана спалня с матрак FLORIDA 160 х 200 - крем 01
Характеристики
| Информация | |
| Дължина | 210 см |
| Материал табла | Метална конструкция 0.8 см, ПДЧ, Дамаска, Полиуретанова пяна |
| Материал страници | Метална конструкция 0.8 см, МДФ, Дамаска, Полиуретанова пяна |
| Материал крака | Полипропилен |
| Пълнеж матрак | Покет пружини, Вложка от вълна и памук, Пухена подложка |
| USB + Type C портове | да |
| Твърдост матрак | Мек |
| LED осветление | да |
| Подматрачна рамка | Подсилена метална рамка |
| Ширина | 160 см |
| Ракла за съхранение | да |
| Амортисьор за повдигане | да |
| Включен матрак в цената | ДА |
| Спално бельо и аксесоари | Не са включени в цената |
| Височина табла | 135 см |
| Размери матрак | 160 x 200 x 33 см (ДхШхВ) |
| Височина с матрак | 70 см |
| Ширина табла | 276 см |
| Височина страница от земята | 37 см |
1,779.30€ (3,480.01лв.)
- Наличност: Изчерпан продукт
- Код на продукта: BT-3560386
- EAN: 8682350000002,
✨ MagicAI: Последно обновена наличност: 25-05-2026
Описание
Спалня FLORIDA съчетава модерен дизайн и функционалност, облечена във висококачествена дамаска с елегантно тапицирана табла. Включеният матрак предлага изключителен комфорт, а подматрачната рамка с механизъм за повдигане и амортисьори разкрива просторна ракла за съхранение. Съчетава стил, практичност и лукс, превръщайки всяка спалня в съвременно убежище за релакс. Шкафчетата и пейката са аксесоари, които завършват изискания облик на серията (продават се отделно). Пълна информация за размерите и характеристиките на модела ще намерите в таблицата в таб/поле 'Техническа информация'.