Изчерпан продукт
Тапицирана спалня с матрак PAROS 180 х 200 - крем AN
Характеристики
| Информация | |
| Дължина | 213 см |
| Материал табла | Метална конструкция 0.8 см, ПДЧ, Дамаска, Полиуретанова пяна |
| Материал страници | Метална конструкция 0.8 см, МДФ, Дамаска, Полиуретанова пяна |
| Материал крака | Полипропилен |
| Пълнеж матрак | Покет пружини, Вложка от вълна и памук, Пухена подложка |
| Твърдост матрак | Умерено мек |
| Подматрачна рамка | Подсилена метална рамка |
| Ширина | 180 см |
| Ракла за съхранение | да |
| Амортисьор за повдигане | да |
| Включен матрак в цената | ДА |
| Спално бельо и аксесоари | Не са включени в цената |
| Височина табла | 120 см |
| Размери матрак | 180 х 200 х 28 см (ДхШхВ) |
| Височина с матрак | 65 см |
| Ширина табла | 180 см |
| Височина страница от земята | 37 см |
1,165.70€ (2,279.91лв.)
- Наличност: Изчерпан продукт
- Код на продукта: BT-3560283
- EAN: 8680480000008,
✨ MagicAI: Последно обновена наличност: 25-05-2026
Описание
Тапицирана спалня с матрак PAROS 180x200 – всичко необходимо в един завършен комплект. Моделът включва висококачествен матрак с антибактериално покритие, подматрачна рамка с механизъм и амортисьори за лесно повдигане, както и практична ракла за съхранение. За финален акцент могат да се добавят нощни шкафчета от серията, предлагани като аксесоар. Пълна информация за размерите и характеристиките на модела ще намерите в таблицата в таб/поле 'Техническа информация'.