Εξαντλημένο προϊόν
Υπνοδωμάτιο με ταπετσαρία και στρώμα CANCUN 160 x 200 - μπεζ 04
Προδιαγραφές.
| Πληροφορίες | |
| Μήκος | 210 см |
| Материал табла | Метална конструкция 0.8 см, ПДЧ, Дамаска, Полиуретанова пяна |
| Материал страници | Метална конструкция 0.8 см, МДФ, Дамаска, Полиуретанова пяна |
| Материал крака | Полипропилен |
| Πλάτος | 160 см |
| Σκελετός στρώματος | Подсилена метална рамка |
| φωτισμός LED | да |
| Ракла за съхранение | да |
| Το στρώμα περιλαμβάνεται στην τιμή | ДА |
| Амортисьор за повдигане | да |
| Κλινοσκεπάσματα και αξεσουάρ | Не са включени в цената |
| Ύψος κεφαλαριού | 130 см |
| Размери матрак | 160 x 200 x 31 см (ДхШхВ) |
| Ширина табла | 203 см |
| Височина страница от земята | 37 см |
1.288,50€ (2.520,09лв.)
- Stock: Εξαντλημένο προϊόν
- Model: BT-3560317_1
- EAN: 8681150000007,
✨ MagicAI: Τελευταία ενημέρωση αποθέματος: 25-05-2026
Περιγραφή
Η ταπετσαρία κρεβατοκάμαρας με στρώμα CANCUN 160 x 200 εντυπωσιάζει με τη μινιμαλιστική σιλουέτα και τη μοντέρνα αισθητική της. Το ψηλό κεφαλάρι είναι επενδυμένο με απαλό ύφασμα και διαθέτει ενσωματωμένο φωτισμό LED και στις δύο πλευρές, που δημιουργεί ένα απαλό και γαλήνιο φως - ιδανικό για βραδινό ύπνο. Το μοντέλο αποτελεί εξαιρετική επιλογή για μεγαλύτερα υπνοδωμάτια, όπου η άνεση και το στυλ πάνε χέρι-χέρι. Ένα πρακτικό μπαούλο αποθήκευσης βρίσκεται κάτω από το στρώμα, παρέχοντας επιπλέον χώρο για οργάνωση. Το συμπεριλαμβανόμενο στρώμα διπλής όψης συνδυάζει ελατήρια σε θήκες, ελαστικό αφρό και ένθετο από πούπουλο, παρέχοντας απαλή αίσθηση και αξιόπιστη στήριξη στο σώμα. Πλήρεις πληροφορίες σχετικά με τις διαστάσεις και τα χαρακτηριστικά του μοντέλου μπορείτε να βρείτε στον πίνακα στην καρτέλα/πεδίο «Τεχνικές πληροφορίες».