Εξαντλημένο προϊόν
Υπνοδωμάτιο με ταπετσαρία και στρώμα FLORIDA 160 x 200 - κρεμ 01
Προδιαγραφές.
| Πληροφορίες | |
| Μήκος | 210 см |
| Материал табла | Метална конструкция 0.8 см, ПДЧ, Дамаска, Полиуретанова пяна |
| Материал страници | Метална конструкция 0.8 см, МДФ, Дамаска, Полиуретанова пяна |
| Материал крака | Полипропилен |
| Пълнеж матрак | Покет пружини, Вложка от вълна и памук, Пухена подложка |
| Θύρες USB + Type-C | да |
| Твърдост матрак | Мек |
| Πλάτος | 160 см |
| Σκελετός στρώματος | Подсилена метална рамка |
| φωτισμός LED | да |
| Ракла за съхранение | да |
| Το στρώμα περιλαμβάνεται στην τιμή | ДА |
| Амортисьор за повдигане | да |
| Κλινοσκεπάσματα και αξεσουάρ | Не са включени в цената |
| Ύψος κεφαλαριού | 135 см |
| Размери матрак | 160 x 200 x 33 см (ДхШхВ) |
| Височина с матрак | 70 см |
| Ширина табла | 276 см |
| Височина страница от земята | 37 см |
1.779,30€ (3.480,01лв.)
- Stock: Εξαντλημένο προϊόν
- Model: BT-3560386
- EAN: 8682350000002,
✨ MagicAI: Τελευταία ενημέρωση αποθέματος: 25-05-2026
Περιγραφή
Η κρεβατοκάμαρα FLORIDA συνδυάζει μοντέρνο σχεδιασμό και λειτουργικότητα, ντυμένη με ύφασμα υψηλής ποιότητας με κομψά επενδυμένο κεφαλάρι. Το συμπεριλαμβανόμενο στρώμα προσφέρει εξαιρετική άνεση, ενώ το πλαίσιο υποστρώματος με μηχανισμό ανύψωσης και αμορτισέρ αποκαλύπτει ένα ευρύχωρο μπαούλο αποθήκευσης. Συνδυάζει στυλ, πρακτικότητα και πολυτέλεια, μετατρέποντας κάθε κρεβατοκάμαρα σε ένα μοντέρνο καταφύγιο χαλάρωσης. Τα ντουλάπια και ο πάγκος είναι αξεσουάρ που συμπληρώνουν την εκλεπτυσμένη εμφάνιση της σειράς (πωλούνται ξεχωριστά). Πλήρεις πληροφορίες σχετικά με τις διαστάσεις και τα χαρακτηριστικά του μοντέλου μπορείτε να βρείτε στον πίνακα στην καρτέλα/πεδίο «Τεχνικές πληροφορίες».