Εξαντλημένο προϊόν
Υπνοδωμάτιο με ταπετσαρία και στρώμα PAROS 180 x 200 - ασημί AN
Προδιαγραφές.
| Πληροφορίες | |
| Μήκος | 213 см |
| Материал табла | Метална конструкция 0.8 см, ПДЧ, Дамаска, Полиуретанова пяна |
| Материал страници | Метална конструкция 0.8 см, МДФ, Дамаска, Полиуретанова пяна |
| Материал крака | Полипропилен |
| Пълнеж матрак | Покет пружини, Вложка от вълна и памук, Пухена подложка |
| Твърдост матрак | Умерено мек |
| Πλάτος | 180 см |
| Σκελετός στρώματος | Подсилена метална рамка |
| Ракла за съхранение | да |
| Το στρώμα περιλαμβάνεται στην τιμή | ДА |
| Амортисьор за повдигане | да |
| Κλινοσκεπάσματα και αξεσουάρ | Не са включени в цената |
| Ύψος κεφαλαριού | 120 см |
| Размери матрак | 180 х 200 х 28 см (ДхШхВ) |
| Височина с матрак | 65 см |
| Ширина табла | 180 см |
| Височина страница от земята | 37 см |
1.165,70€ (2.279,91лв.)
- Stock: Εξαντλημένο προϊόν
- Model: BT-3560283_1
- EAN: 8683710000007,
✨ MagicAI: Τελευταία ενημέρωση αποθέματος: 25-05-2026
Περιγραφή
Υπνοδωμάτιο με ταπετσαρία και στρώμα PAROS 180x200 - όλα όσα χρειάζεστε σε ένα πλήρες σετ. Το μοντέλο περιλαμβάνει ένα στρώμα υψηλής ποιότητας με αντιβακτηριδιακή επίστρωση, ένα πλαίσιο στρώματος με μηχανισμό και αμορτισέρ για εύκολη ανύψωση, καθώς και ένα πρακτικό μπαούλο αποθήκευσης. Για μια τελική πινελιά, μπορούν να προστεθούν κομοδίνα από τη σειρά, διαθέσιμα ως αξεσουάρ. Πλήρεις πληροφορίες σχετικά με τις διαστάσεις και τα χαρακτηριστικά του μοντέλου μπορείτε να βρείτε στον πίνακα στην καρτέλα/πεδίο «Τεχνικές πληροφορίες».