Out Of Stock
Upholstered bedroom with mattress PAROS 160 x 200 - silver AN
Specifications
| Info | |
| Length | 213 см |
| Материал табла | Метална конструкция 0.8 см, ПДЧ, Дамаска, Полиуретанова пяна |
| Материал страници | Метална конструкция 0.8 см, МДФ, Дамаска, Полиуретанова пяна |
| Материал крака | Полипропилен |
| Пълнеж матрак | Покет пружини, Вложка от вълна и памук, Пухена подложка |
| Твърдост матрак | Умерено мек |
| Mattress frame | Подсилена метална рамка |
| Width | 160 см |
| Ракла за съхранение | да |
| Mattress included in the price | ДА |
| Амортисьор за повдигане | да |
| Bedding and accessories | Не са включени в цената |
| Headboard height | 120 см |
| Размери матрак | 160 x 200 x 28 см (ДхШхВ) |
| Височина с матрак | 65 см |
| Ширина табла | 160 см |
| Височина страница от земята | 37 см |
1,030.80€ (2,016.07лв.)
- Stock: Out Of Stock
- Model: BT-3560282
- EAN: 8680440000000,
✨ MagicAI: Last inventory update: 25-05-2026
Description
Upholstered bedroom with mattress PAROS 160x200 - everything you need in one complete set. The model includes a high-quality mattress with antibacterial coating, a mattress frame with a mechanism and shock absorbers for easy lifting, as well as a practical storage chest. For a final accent, bedside tables from the series, available as an accessory, can be added. Full information about the dimensions and characteristics of the model can be found in the table in the tab/field 'Technical information'.