Εξαντλημένο προϊόν
Υπνοδωμάτιο με ταπετσαρία και στρώμα MINI MOONLIGHT 140 x 200 - γκρι 16
Προδιαγραφές.
| Πληροφορίες | |
| Μήκος | 210 см |
| Материал табла | Метална конструкция 0.8 см, ПДЧ, Дамаска, Полиуретанова пяна |
| Материал страници | Метална конструкция 0.8 см, МДФ, Дамаска, Полиуретанова пяна |
| Материал крака | Полипропилен |
| Пълнеж матрак | Покет пружини, Вложка от вълна и памук, Пухена подложка |
| Твърдост матрак | Умерено твърд |
| Πλάτος | 140 см |
| Σκελετός στρώματος | Подсилена метална рамка |
| φωτισμός LED | да |
| Ракла за съхранение | да |
| Το στρώμα περιλαμβάνεται στην τιμή | ДА |
| Амортисьор за повдигане | да |
| Κλινοσκεπάσματα και αξεσουάρ | Не са включени в цената |
| Ύψος κεφαλαριού | 137 см |
| Размери матрак | 140 х 200 х 32 см (ДхШхВ) |
| Височина страница от земята | 37 см |
1.212,00€ (2.370,47лв.)
- Stock: Εξαντλημένο προϊόν
- Model: BT-3560260_1
- EAN: 8683390000007,
✨ MagicAI: Τελευταία ενημέρωση αποθέματος: 25-05-2026
Περιγραφή
Το σετ υπνοδωματίου MINI MOONLIGHT 140 x 200 με ταπετσαρία προσφέρει την τέλεια ισορροπία μεταξύ συμπαγών διαστάσεων και άνεσης πρώτης κατηγορίας. Για επιπλέον άνεση και λειτουργικότητα, το κομψό κεφαλάρι περιλαμβάνει ενσωματωμένο φωτισμό LED, ενώ η σταθερή κατασκευή εγγυάται μακροχρόνια χρήση. Πλήρεις πληροφορίες σχετικά με τις διαστάσεις και τα χαρακτηριστικά του μοντέλου μπορείτε να βρείτε στον πίνακα στην καρτέλα/πεδίο "Τεχνικές Πληροφορίες".