Εξαντλημένο προϊόν
Υπνοδωμάτιο με ταπετσαρία και στρώμα MINI MOONLIGHT 160 x 200 - γκρι 16
Προδιαγραφές.
| Πληροφορίες | |
| Μήκος | 210 см |
| Материал табла | Метална конструкция 0.8 см, ПДЧ, Дамаска, Полиуретанова пяна |
| Материал страници | Метална конструкция 0.8 см, МДФ, Дамаска, Полиуретанова пяна |
| Материал крака | Полипропилен |
| Пълнеж матрак | Покет пружини, Вложка от вълна и памук, Пухена подложка |
| Θύρες USB + Type-C | да |
| Твърдост матрак | Умерено твърд |
| Πλάτος | 160 см |
| Σκελετός στρώματος | Подсилена метална рамка |
| φωτισμός LED | да |
| Ракла за съхранение | да |
| Το στρώμα περιλαμβάνεται στην τιμή | ДА |
| Амортисьор за повдигане | да |
| Κλινοσκεπάσματα και αξεσουάρ | Не са включени в цената |
| Ύψος κεφαλαριού | 137 см |
| Размери матрак | 160 х 200 х 32 см (ДхШхВ) |
| Височина страница от земята | 37 см |
1.378,80€ (2.696,70лв.)
- Stock: Εξαντλημένο προϊόν
- Model: BT-3560261_1
- EAN: 8683470000002,
✨ MagicAI: Τελευταία ενημέρωση αποθέματος: 25-05-2026
Περιγραφή
Το υπνοδωμάτιο με ταπετσαρία MINI MOONLIGHT 160 x 200 είναι ένα πολυτελές και ευρύχωρο μοντέλο, ιδανικό για μέγιστη άνεση. Για ολοκληρωμένη εμφάνιση και λειτουργικότητα, το κεφαλάρι είναι εξοπλισμένο με ενσωματωμένο φωτισμό LED. Πλήρεις πληροφορίες σχετικά με τις διαστάσεις και τα χαρακτηριστικά του μοντέλου μπορείτε να βρείτε στον πίνακα στην καρτέλα/πεδίο "Τεχνικές Πληροφορίες".